Usługi

Planet Pay to więcej niż akceptacja kart płatniczych. Zapewniamy Ci kompleksową obsługę oraz oferujemy całą gamę usług dostosowanych do Twojego biznesu. Dzięki współpracy z nami możesz poszerzyć portfolio produktów, które oferujesz swoim Klientom oraz czerpać realne korzyści biznesowe.

Instalacja i dostawa terminala

Szybka dostawa i instalacja terminala POS w wybranym przez Ciebie miejscu. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz krótki czas realizacji. W pilnych przypadkach skorzystaj z instalacji ekspresowej. Gwarantujemy instalację terminala płatniczego w przeciągu 24h od zgłoszenia.

Akceptacja kart płatniczych

Akceptacja kart płatniczych niesie za sobą szereg korzyści między innymi pozwala na zwiększenie przychodów, przyspiesza obsługę oraz zmniejsza ryzyko i koszty związane z obsługą gotówki.

Nasze terminale płatnicze obsługują̨ nowoczesne i szybkie płatności zbliżeniowe (Visa PayWave, MasterCard i Maestro Paypass) oraz akceptują wszystkie rodzaje kart płatniczych Visa i MasterCard - dwóch największych organizacji płatniczych odpowiadających wspólnie za ponad 98% polskiego rynku kart płatniczych.

Cash Back

Cash Back jest usługą, dzięki której posiadacz karty może przy okazji dokonania transakcji swobodnie wypłacać niewielkie kwoty (do 300 zł). Od każdej takiej transakcji otrzymują Państwo ustaloną prowizję. Usługa ta sprawia, że Państwa Klient chętniej dokonuje zakupów, łącząc je z możliwością wypłaty niewielkiej kwoty gotówki.

Doładowania prepaid

Prepaid GSM - doładowania telefoniczne udostępniane są do sprzedaży w terminalu płatniczym. Oferujemy sprzedaż kodów prepaid wszystkich znaczących operatorów telefonicznych na rynku takich jak Plus, Orange, T-mobile, Virgin mobile, Heyah czy Lyca mobile.

Płatności zbliżeniowe

Nasze terminale płatnicze obsługują nowoczesne i szybkie płatności zbliżeniowe. Płatności zbliżeniowe są szczególnie wygodne w miejscach, gdzie ważna jest szybkość dokonywania transakcji. Dzięki nim Twoi Klienci łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacą za wszystkie zakupy niezależnie od kwoty. A Ty obsłużysz ich szybciej i sprawniej!

Dynamic Currency Conversion

DCC czyli Dynamic Currency Conversion to nowoczesna usługa pozwalająca obcokrajowcom na dokonywanie płatności w walucie rachunku. Podczas realizacji transakcji w punkcie handlowo-usługowym Klient ma możliwość zapłaty w PLN bądź w swojej walucie. Z tytułu tej usługi otrzymują Państwo ustaloną prowizję.
Nowość - usługa w trakcie wdrożenia.

Logo na terminalu

Reklamuj się na swoim terminalu i daj się zauważyć swoim Klientom. Skorzystaj z idealnej możliwości reklamy widocznej przy dokonywanych zakupach przez Twoich Klientów.

Help Desk

Zapewniamy Państwu wsparcie w każdym aspekcie współpracy. Najważniejsza jest dla nas jakość obsługi, dlatego specjalnie dla Państwa udostępniamy dedykowane Biuro Obsługi Klienta, które pozostaje do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Pod dedykowanym numerem mogą Państwo otrzymać wszelkie informację na temat umowy, rozliczeń, a także uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. W tym samym miejscu mogą Państwo również rozszerzyć swoją umowę o kolejne urządzenia i usługi.

Szkolenie z obsługi

Skorzystaj z profesjonalnego szkolenia obsługi terminala POS. W szybki i prosty sposób nauczysz się obsługi terminala i przyspieszysz obsługę swoich Klientów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Pakiet materiałów marketingowych

Wykorzystaj pakiet materiałów marketingowych i pokaż swoim Klientom, że i Ty akceptujesz płatności kartą. Otrzymasz również podręcznik z najważniejszymi informacjami, które w szybki i prosty sposób przypomną Ci najważniejsze funkcję terminala.