Urządzenia

Planet Pay współpracuje z renomowanymi producentami terminali POS. Korzystamy tylko ze sprawdzonych produktów, oferowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wymagane przez organizacje płatnicze. Posiadamy zarówno terminale stacjonarne jak i mobilne, o różnych protokołach komunikacji. Elastyczna oferta pozwala dostosować urządzenie do potrzeb każdego Klienta.

Terminal Mobilny

Terminal mobilny VeriFone VX 675 jest najmniejszym i najbardziej funkcjonalnym terminalem bezprzewodowym na świecie. Zaawansowana technologia, elegancki design i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda inna działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa. Terminal ten działa z wykorzystaniem karty GPRS.

najedź kursorem na kropki,
aby poznać szczegóły urządzenia

Terminal Stacjonarny

Terminal stacjonarny VeriFone VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na stanowisku kasowym, gwarantującym wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM 11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania. Terminal może działać zarówno z wykorzystaniem łącza Internetowego (jeżeli lokal posiada podłączenie) oraz z wykorzystaniem karty GPRS.

najedź kursorem na kropki,
aby poznać szczegóły urządzenia

PIN Pad

PIN pad 1000 SE Contactless jest jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń VeriFone. To uniwersalne rozwiązanie łączące dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających wprowadzenia kodu PIN. Konstrukcja PIN pada 1000 SE Contactless ułatwia jego obsługę: duży wyświetlacz i powiększone klawisze minimalizują ryzyko błędu podczas wpisywania kodu PIN i przyspieszają proces płatności.

najedź kursorem na kropki,
aby poznać szczegóły urządzenia