Usługi

Planet Pay to więcej niż akceptacja płatności na terminalu płatniczym. Zapewniamy Ci kompleksową obsługę oraz oferujemy całą gamę usług dostosowanych do Twojego biznesu. Dzięki współpracy z nami możesz poszerzyć portfolio produktów, które oferujesz swoim Klientom oraz czerpać realne korzyści biznesowe.

Instalacja i dostawa terminala

Szybka dostawa i instalacja terminala POS w wybranym przez Ciebie miejscu. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz krótki czas realizacji. W pilnych przypadkach skorzystaj z instalacji ekspresowej. Gwarantujemy Iinstalacjaę terminala płatniczego nawet w przeciągu 24h od zgłoszenia.

Akceptacja płatności

Przyjmowanie płatności przy użyciu terminala płatniczego w Twoim punkcie handlowo-usługowym niesie za sobą szereg korzyści, między innymi:

  • pozwala na zwiększenie przychodów poprzez rozszerzenie metod przyjmowania płatności za towary i usługi,
  • przyspiesza obsługę,
  • zmniejsza ryzyko i koszty związane z obsługą gotówki.

Na terminalach płatniczych Planet Pay przyjmiesz płatność:

  • kartami płatniczymi z logo Visa i Mastercard – dwóch największych organizacji płatniczych odpowiadających wspólnie za ponad 98% polskiego rynku kart płatniczych,
  • kodami BLIK – zyskujący coraz większą popularność, polski system płatności mobilnych umożliwiający dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji za pomocą smartfona.

Dodatkowo, wszystkie terminale płatnicze Planet Pay mają funkcję obsługi płatności zbliżeniowych, dzięki którym sprzedaż staje się jeszcze prostsza i szybsza.

Cash Back

Usługa Cash Bank umożliwia wypłatę gotówki (nawet do 500 zł) przy okazji dokonywania transakcji kartą płatniczą lub BLIK na terminalu płatniczym. Od każdej takiej transakcji otrzymujesz ustaloną prowizję. Usługa ta sprawia, że Twoi Klienci chętniej dokonują zakupów, łącząc je z możliwością wypłaty gotówki, bez konieczności korzystania z bankomatu.

Doładowania GSM

Terminale płatnicze Planet Pay dają Ci dodatkowo możliwość sprzedaży doładowań GSM wszystkich znaczących operatorów telefonicznych na rynku, takich jak Plus, Orange, T-Mobile, Play, Virgin mobile, Heyah czy Lyca mobile. Sprzedaż doładowań GSM zwiększa liczbę obsługiwanych przez Ciebie Klientów a dodatkowo zarabiasz na każdym sprzedanym doładowaniu.

Dynamic Currency Conversion

DCC, czyli Dynamic Currency Conversion, to usługa pozwalająca obcokrajowcom na dokonywanie płatności w walucie rachunku. Podczas realizacji transakcji w punkcie handlowo-usługowym, Klient ma możliwość zapłaty w PLN bądź w walucie swojej karty płatniczej. Transakcje DCC istotnie obniżają ponoszone przez Ciebie koszty z tytułu obsługi transakcji. W ramach usługi DCC obsługiwanych jest aktualnie 29 walut, m.in. USD, EUR, CHF, GBP. Pełna lista walut dostępna jest TU.

Usługi dla hoteli

W ramach rozwiązań wspierających akceptantów z branży hotelarskiej oferujemy naszym Akceptantom usługi, które ułatwiają obsługę Klienta oraz pozwalają zapobiec ponoszeniu strat wynikających z niestawienia się gościa w umówionym terminie lub ujawnieniu dodatkowych kosztów już po jego wyjeździe.

  • Gwarantowana Rezerwacja – polega na tymczasowej rezerwacji środków na koncie klienta w celu późniejszej zapłaty za usługi.
  • Rezerwacja Zaliczkowa – pozwala na pobranie zaliczki za pobyt gościa hotelowego już w momencie rezerwacji pokoju, wykorzystując dane karty płatniczej podanej telefonicznie lub mailowo przez posiadacza karty.
  • Wymeldowanie Ekspresowe – pozwala na opłacenie pobytu gościa hotelowego bez jego osobistego stawienia się na recepcji.
  • Późniejsze Dociążenie – daje możliwość obciążenia karty klienta za koszty ujawnione po jego wymeldowaniu, pobranie opłat za rozmowy telefoniczne, mini bar, room service.

Usługi oferowane są hotelom, motelom oraz pensjonatom.

Logo na terminalu

Usługa Logo na terminalu pozwala na umieszczenie logo Twojej firmy na każdym wydruku z terminala płatniczego. Reklamuj się na swoim terminalu i daj się zauważyć swoim Klientom. Skorzystaj z idealnej możliwości reklamy widocznej przy dokonywanych zakupach przez Twoich Klientów.

Help Desk

Zapewniamy Ci wsparcie w każdym aspekcie współpracy. Najważniejsza jest dla nas jakość obsługi, dlatego specjalnie dla Ciebie udostępniamy dedykowane Biuro Obsługi Klienta, które pozostaje do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Pod dedykowanym numerem możesz otrzymać wszelkie informację na temat umowy, rozliczeń, a także uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. W tym samym miejscu możesz również rozszerzyć swoją umowę o kolejne urządzenia i usługi.

Szkolenie z obsługi

Skorzystaj z profesjonalnego szkolenia obsługi terminala POS. W szybki i prosty sposób nauczysz się obsługi terminala i przyspieszysz obsługę swoich Klientów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Pakiet materiałów marketingowych

Wykorzystaj pakiet materiałów marketingowych i pokaż swoim Klientom, że i Ty akceptujesz płatności kartą lub BLIK. Otrzymasz również podręcznik z najważniejszymi informacjami, które w szybki i prosty sposób przypomną Ci najważniejsze funkcje terminala.