O nas

Planet Pay to sieć terminali płatniczych wprowadzona na rynek przez spółkę ITCARD w 2014 roku. Sieć Planet Pay oferuje kompleksowe rozwiązania akceptacji kart płatniczych Visa i MasterCard w terminalach POS wszędzie tam gdzie ważne jest szybkie i bezpieczne przyjmowanie płatności kartą.

W Planet Pay wszystko znajdziesz w jednym miejscu – nowoczesne terminale renomowanych producentów, obsługę akceptacji kart płatniczych Visa i MasterCard, rozliczenia płatności kartą na wskazany rachunek bankowy, wypłaty gotówki "cashback", doładowania telefonów komórkowych oraz całodobowe wsparcie Help Desk a wszystko to szybko, bezpiecznie i tanio. Oferta Planet Pay pozwala obniżyć koszty związane z akceptacja kart płatniczych w punktach handlowo-usługowych.

Nasz zespół ekspertów oraz zaplecze technologiczne, zapewniają realizację usług o najwyższym standardzie z zachowaniem uzgodnionego poziomu jakości. Nasze systemy oraz procesy obsługi spełniają restrykcyjne wymogi zabezpieczeń zgodne ze standardem PCI DSS. Dzięki temu współpraca z nami gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa procesowanych danych kartowych. Certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS odnawiany jest przez nas corocznie. 

Planet Pay to nie tylko nowoczesne terminale płatnicze i usługi autoryzacji płatności kartami, ale również obsługa klienta na najwyższym poziomie, która jest naszym atutem na tle innych firm. Wspieramy zarówno Ciebie, jak i Twoich klientów - posiadaczy kart. W Planet Pay masz pewność, że szybko i sprawnie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania oraz pomoc naszego zespołu ekspertów.  

Nasze usługi wsparcia Help Desk obejmują profesjonalną całodobową infolinię, instalację terminala, szkolenie z obsługi, serwis urządzenia oraz jego wymianę w przypadku awarii, a wszystko to zrobią nasi serwisanci na miejscu w Twojej Firmie. Planet Pay – ITCARD Company


ITCARD Centrum Technologii Płatniczych SA jest drugim, największym centrum obsługi i procesingu bankomatów w Polsce. Głównym przedmiotem działalności ITCARD jest obsługa bankomatów, terminali płatniczych POS, kart płatniczych VISA i Master Card oraz obsługa autoryzacji transakcji płatniczych. Do ITCARD należy ogólnopolska sieć bankomatów Planet Cash oraz sieć terminali płatniczych Planet Pay. Dowiedz się więcej na www.itcard.pl